Філософія Податкового кодексу продовжується у бюджеті-2011, - Королевська

Економіка17 грудня 20103662

Глава Комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, депутат БЮТ Наталія Королевська 17 грудня в ефірі ток-шоу «Шустер live» заявила, що філософія Податкового кодексу продовжується і у бюджеті-2011: де бідні ставатимуть біднішими, а багаті – багатшими.

"Скільки ми маємо, стільки вони й їдять", - прокоментувала Н. Королевська слова першого заступника міністра фінансів України Вадима Копилова про те, що у бюджеті-2011 "треба підійти до тої ситуації, щоб те, що ми хочемо, рівнялось тому, що ми можемо".

"Весь бюджет вони на себе і розписали. Філософія Податкового кодексу продовжується і у бюджеті-2011: де бідні ставатимуть біднішими, а багаті – багатшими. Від бюджету не виграє жоден простий громадянин України", - зазначила Н. Королевська.

"В цьому році ріст цін не відповідає показникам. Ціни на продукти виросли на 30%, а нам розповідають, що вони виросли на 8 %... Мінімальну інфляцію заклали, щоб не індексувати всі пенсії і всі мінімальні зарплати в країні. А дефіцит 3,1% заклали з одною метою бо цей бюджет будуть покривати пенсіонери, за рахунок того, що пенсія не буде рости, люди передпенсійного віку та люди за рахунок підвищення тарифів. Борги перекладуть на кожну людину в країні", - зазначила Н. Королевська..

Водночас, вона нагадала, що на наступний рік позики бюджету становитимуть 90 млрд грн. З них 60 млрд планують повернути, але 30 млрд все одно залишиться. "Тенденція залишиться. Як брали в борг у 2009-му, як брали в 2010 році, так братимуть в борг і у 2011-му. На збалансовану економіку ніхто не виходить", - зазначила Наталія Королевська.

Відтак, Королевська виділила три основні проблеми бюджету-2011 року, "по-перше у ньому немає детінізації економіки. Як було 50%, так 50% і залишається. Крім того, наростають нові борги і не підвищуються соціальні стандарти", - зазначила Н. Королевська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ja 18 грудня 2010, 15:11

  Філософія татаро-монгольської орди, що захопилав Київ.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • asker_382 18 грудня 2010, 13:20

  "..бідні ставатимуть біднішими, а багаті – багатшими. Від бюджету не виграє жоден простий громадянин України", - зазначила Н. Королевська..." - і це хто каже?Незаможна мадам Королевська.І "детінізації" - "нащот" у тебе ж і сплачували і досі сплачують частину зарплатні у "конвертах".

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук