Фільтрати Грибовицького сміттєзвалища очистять за ₴8 млн

Зараз на полігоні накопичено понад 14 млн тонн твердих побутових відходів

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» оголосило тендер для компаній на очистку фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. Про це 6 лютого повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ЛКП опублікувало оголошення про пошук підприємств, які очистять фільтрати львівського полігону твердих побутових відходів, розташованого у селі Великі Грибовичі. Для очищення необхідна модульна установка, продуктивністю понад 250 м3/добу.

Згідно з інформацією у технічному завданні проекту, зараз на полігоні накопичено понад 14 млн тонн твердих побутових відходів. Основний масив полігону розташований в межах ділянки, площа якої становить 26,5 га. А у нижній частині полігону розташовані існуючі не екрановані резервуари-накопичувачі стічних вод та витоків фільтрату, які підлягають очищенню.

Очікувана вартість робіт з очистки фільтратів - 8 млн грн. Після проведення очистки кількість осаду не має перевищувати 20%.

Пропозиції прийматимуть до 5 березня. Майбутній переможець тендеру буде зобов’язаний надати звіт на підставі лабораторних досліджень про якість очистки інфільтрату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук