<

Фірма Ставицького повернула собі 20 дозволів на видобуток нафти і газу

ЕкономікаО.Г., 17 листопада 20143220

Суд скасував укази Держслужби геології і надр №78 і №79 від 18 березня про позбавлення компанії «Голден Деррік» 20 спеціальних дозволів на розробку нафтогазових родовищ.

Про це говориться у постанові Окружного адміністративного суду Києва від 6 листопада, текст якої оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Як повідомляє Insider, згідно з матеріалами суду, ТОВ «Голден Деррік» оскаржила в суді укази Держгеонадр ще 16 червня.

У постанові суду зазначається, що згідно з законодавством, Держгеонадр може скасувати своє рішення про надання спеціального дозволу на користування надрами лише в разі несплати до держбюджету збору за надання такого дозволу. Водночас доказів несплати компанією «Голден Деррік» в державний бюджет збору за видачу дозволів суду не надано.

У разі встановлення інших порушень, Держгеонадр може скасовувати рішення на надрокористування лише за згоди користувача. В іншому разі скасування рішення потрібно домагатися в судовому порядку.

Крім того, згідно з текстом документа, укази Держгеології №78 і №79 про позбавлення спецдозволів були прийняті з порушенням процедури, а також необґрунтовано, передчасно і без проведення належної перевірки.

У вересні Міністерство екології та природних ресурсів заявляло, що було анульовано 17 спеціальних дозволів на користування надрами, що були надані нафтогазовидобувній компанії «Голден Деррік».

За інформацією ЗМІ, «Голден Деррік» контролюється колишнім міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким, який знаходиться в розшуку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук