Фірма, яка приватизувала кінотеатр «Київ» у Львові, припиняє діяльність

ЕкономікаО.Г., 15 травня 201513981
Фірма, яка приватизувала кінотеатр «Київ» у Львові, припиняє діяльність
фото ZAXID.NET
Кінотеатр "Київ"

ТОВ «Кінокомплекс-Київ», яке нещодавно приватизувало кінотеатр «Київ» у самому центрі Львові, ліквідовують. Ймовірно, таким чином один із відомих львівських бізнесменів Григорій Козловський перестраховується на випадок скасування приватизації кінотеатру судами.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», у квітні в товариства змінився власник та директор. До цього компанія належала відомому львівському бізнесмену Григорію Козловському, який також володіє готелями «Гранд Готель» та «Святослав», пивним рестораном «Королівська пивоварня».

Тепер, з 17 квітня директором став Євген Лобов. Він одночасно є власником і головою комісії з припинення діяльності. Через тиждень після змін, 23 квітня, фірма перейшла в статус «в стані припинення діяльності».

Про теперішнього власника «Кінокомплекс-Київ» 31-річного Євгена Лобова майже нічого невідомо, окрім як зв’язків з Гриригорієм Козловським. Наприклад, раніше ТОВ «Гранд Готель» Григорія Козловського змінило назву на «Дорога в майбутнє» і перейшло у власність Євгена Лобова.

Як відомо, у лютому цього року Львівський апеляційний господарський суд вирішив, що кінотеатр на проспекті Шевченка, 8 площею майже 836 кв. м продадуть «Кінокомплекс-Київ» за понад ₴8,1 млн (по ₴9,7 тис. /кв. м ). Суд також зобов’язав управління комунальної власності укласти з ТОВ «Кінокомплекс-Київ» договір купівлі-продажу кінотеатру.

Саме після цієї постанови суду виконавча служба змусила міськраду укласти договір купівлі-продажу кінотеатру. «Кінокомплекс-Київ» повністю сплатив суму за викуп нерухомості, яка була вказана у рішенні суду, а відтак став власником. На цю постанову апеляційного суду міськрада подала касацію.

Видання припускає, що поспіх у ліквідації ТОВ «Кінокомплекс-Київ» після придбання бажаної нерухомості пояснюється тим, що компанія намагається перестрахуватись на випадок негативних для неї в подальшому рішень судів. Наприклад, якщо програє у Вищому госпсуді.

Підтвердженням цьому також є той факт, що «Кінокомплекс-Київ» вже не є власником приміщень кінотеатру. Згідно з довідкою Держреєстру речових прав на нерухоме майно, власниками 835,8 кв. м кінотеатру в рівних долях є Григорій Козловський та 68-річна Валентина Свіщова. Свідоцтва на право власності видали 22 квітня – за день до того, як почався процес припинення діяльності «Кінокомплекс-Київ».

Валентина Свіщова ймовірно є матір’ю Олександра Свіщова, партнера Григорія Козловського. Раніше донька Олександра Свіщова – Вікторія володіла 50% ТОВ «Кінокомплекс-Київ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук