Фірма зі Старого Самбора відсудила в «Альткому» 1,8 млн грн боргу

ЕкономікаО.Г., 11 червня 20146080

Господарський суд Донецької області стягнув з ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» на користь ТОВ «Ремспецбуд» заборгованість в сумі 1,81 млн грн. Про це повідомляють«Наші гроші».

Цю суму «Альтком» не доплатив старосамбірській фірмі «Ремспецбуд» за роботи з електропостачання при реконструкції аеродрому Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів».

«Альтком» і ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м.Львові» у суді стверджували, що причиною недоплати є відсутність фінансування з держбюджету. Так, з четвертого кварталу 2012 року державне фінансування цього об’єкту було припинене і заборгованість Дирекції перед «Альткомом» становить 109,02 млн грн.

Суд у цьому спорі став на сторону ТОВ «Ремспецбуд», оскільки не отримав доказів того, що Дирекція справді не оплатила «Альткому» роботи по реконструкції аеродрому. Суд наголосив, що незрозуміло, як утворилася заборгованість Дирекції перед «Альткомом». Витребувані акти приймання робіт, банківські виписки за 2012 рік Дирекція суду не надала.

Дирекція послалась на те, що ця документація була вилучена міліцією під час обшуку влітку 2013 року. Разом з тим заступник начальника обласної міліції повідомив, що у Дирекції не вилучалися документи по реконструкції львівського аеродрому.

Засновниками ТОВ «Ремспецбуд» є Михайло Копко і Марина Копко.

Фірми з групи «Альтком» почали активно вигравати державні тендери після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єр-міністром з питань Євро-2012. За останні п’ять років корпорація отримала підрядів на загальну суму 14,07 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук