Фірташ не увійшов у "Надра", бо дорогою зі Львова "загубились" документи?

Економіка26 січня 20093752

Збори акціонерів банку "Надра", проведення яких було заплановано на 24 січня, не відбулися через втрату реєстру акціонерів. Про це агентству УНІАН повідомили в ЗАТ "Народні реєстри", яке є реєстратором ВАТ КБ "Банк "Надра".

"Реєстр акціонерів, згідно з яким мала проводитись реєстрація акціонерів, ми відправили, як завжди, кур`єром, поїздом 23 січня. З ранку, о 6.17 24 січня поїзд прибував до Києва, документи кур`єр передав представникові банку "Надра". Наскільки я зрозумів, там одержали зовсім інший пакет документів, ніж той, який мав бути. Кур`єром ми передавали один пакет, а в Києві говорять, що вони одержали навіть два пакети і в зовсім іншому вигляді", - повідомив агентству УНІАН директор реєстратора ЗАТ "Народні реєстри" (Львів) Симон Герета.

За словами С.Герети, зараз банк "Надра" проводить власне розслідування інциденту.

У банку "Надра" агентству УНІАН підтвердили, що збори 24 січня не відбулися, проте причин цього не уточнили.

Інформоване джерело в банківських колах повідомило УНІАН, що в суботу акціонери банку "Надра" зібралися, але приблизно через 45 хвилин їм оголосили, що збори не відбудуться, хоча причин відміни не повідомили.

Як заявляв раніше співвласник компанії "РосУкрЕнерго" Дмитро Фірташ, на зборах акціонерів банку "Надра", проведення якого планувалося на 24 січня, мало вирішуватись питання про його входження до складу акціонерів цієї фінансової установи.

Довiдка ZAXID.NET

Банк "Надра" почав свою діяльність 26 жовтня 1993 року.

Активи банку на 1 жовтня 2008 року становили 26,186 млрд. грн., зобов`язання - 24,052 млрд. грн., власний капітал - 2,134 млрд. грн.

Статутний капітал банку на 1 жовтня становив 321,763 млрд. грн., чистий прибуток - 321,763 млн. грн.

За даними банку, на 1 жовтня 2008 року його основними акціонерами були: "Novartik Trading Limited" (Кіпр), пряма участь - 60,9967%, "Manmade Enterprises Limited" (Кіпр), пряма участь - 30,7406%.

За інформацією міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, станом на 31 березня 2007 р. Вадим П’ятов, Сергій Лагур, Тімотеуш Флейшар і Ігор Гіленко були бенефіціарними власниками банку в сукупності 86,6% акцій (включаючи 31,4% акцій, що належать президентові банку Ігорю Гіленку). Іноземні портфельні інвестори сукупно володіють пакетом акцій банку у розмірі 7,8%, включаючи 6,7% у власності "East Capital".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Solota 27 січня 2009, 19:37

  Tak nalezhyt' bank Фірташy 4y ni??? 22-12-2008 18:15 http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=4&listid=81332 Відомий бізнесмен Дмитро Фірташ подає до суду на Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко за неправдиву інформацію про його банк "Надра" За словами Д. Фірташа, всі 7 мільярдів гривень, отриманих як рефінансування від Нацбанку під його особисту гарантію, направлено на виплати вкладникам і розрахунки за зовнішніми боргами. Бізнесмен також зазначив, що після проблем з "Промінвестбанком" українська банківська система не витримала б падіння ще однієї банківської установи. "Надра" - це банк, по суті, для населення, тому дуже важливо, щоб він працював нормально", - наголосив Дмитро Фірташ.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Таня 26 січня 2009, 15:21

  Всі засновники з Кіпру - офшорна зона, і відмивання капіталів з України.Весь світ знає - Кіпр- маленький корумпований острівок. В банки Кіпру всі ворюги можуть вкладати свої гроші, коли їх не приймають інші цивілізовані країни. Тобто всі ці фірми на Кіпрі організовані Українськими злодіями. Тепер зрозуміло яка афера задумувалась. Мабуть Ющенко вирішив продати Україну, як землю - а народ з час свого правління знищити, щоб від нього залишився тільки памятник - жертвам голодомору.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук