<

Фірташ викупив у «Первого канала» акції «Інтера» за $100 млн

Фірташ викупив у «Первого канала» акції «Інтера» за $100 млн

Компанії Gdf Media Limited і Inter Media Group Limited (підконтрольна Gdf Media Limited) зосередили 100% акцій телеканалу «Інтер».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи компаній Group DF Дмитра Фірташа.

«Компанії Gdf Media Limited і Inter Media Group Limited викупили міноритарні пакети акцій ПрАТ «Телеканал «Інтер». Відповідні зміни були зареєстровані в органах державної реєстрації України», – йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, 29% акцій, які належали відкритому акціонерному товариству «Перший канал» (Росія), були придбані за ринковою вартістю. Вартість пакета акцій ВАТ «Первый канал» склала $100 млн.

Крім того, досягнуто домовленість про придбання 10% акцій, які належали компанії ТОВ «Пегас телебачення» (Україна).

Угоди укладені в рамках загальної стратегії управління та розвитку медійного бізнесу Group DF.

У повідомленні наголошується, що, таким чином, 100% акцій телеканалу «Інтер» повністю контролюються і керуються компаніями, власниками яких є Дмитро Фірташ (мажоритарний пакет) і Сергій Льовочкін (міноритарний пакет).

За словами керуючого директора Group DF Бориса Краснянського, угода з придбання 29% у російського «Первого канала» планувалася вже якийсь час, але «жодним чином не була серед пріоритетів групи».

«Справа в тому, що «Первый канал» не брав участь в управлінні «Інтеру» і ніяк не впливав на канал. Ми вимушені були прискорити угоду й викупити частку через політичний тиск, що чиниться на медіа-групу окремими представниками влади», - заявив Краснянський.

Він також додав, що найближчим часом власники збираються збільшити суспільно-політичне мовлення й розвивати телеканали групи.

За даними УНІАН, телеканал «Інтер» є збитковим підприємством. У 2013 році чисті збитки компанії склали майже 260 млн грн.

Український загальнонаціональний телеканал «Інтер» входить до холдингу Inter Media Group. До холдингу також входять канали «Інтер+», «Enter-фільм», «К1», «К2», «НТН», «Мега», «Zoom» і «Піксель».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук