Фонд державного майна відкрив дані єдиної бази оцінки нерухомості

ЕкономікаАндрій Стець, 7 серпня 201825020

Фонд державного майна (ФДМ) оприлюднив інформацію з Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості. Про це написав в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Відкритість Єдиної бази прописана в 172 статті Податкового Кодексу України, і ця норма важлива для того, аби оціночна спільноти могла за рахунок публічності звітів про оцінку «самоочищуватися». Якщо хтось намагатиметься занижувати вартість, то про це знатимуть всі», – пояснив Трубаров.

За його словами, станом на 6 серпня ця інформація охоплює дані про близько 16,5 тис. об‘єктів оцінки. Відкриті дані будуть постійно оновлюватися.

«Фонд відкритий і прозорий у своїх діях та бажанні вдосконалити оцінку оподатковуваного майна, аби унеможливити маніпуляції на ринку оцінки, спрямовані на ухиляння від сплати податків до Державного бюджету», - зазначив Трубаров.

Додамо, що раніше ФДМ запустив оновлену Єдину базу даних оцінки нерухомості, яка, за словами її авторів, виключає сумнівні угоди з оподатковуваним майном. За їхніми словами, вона дозволить збільшити надходження до державного бюджету на 2-3 млрд грн щорічно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук