Фонд держмайна презентував сайт, де все можна знайти «в один клік»

ЕкономікаОстап Левчич, 23 травня 20163880
Фонд держмайна презентував сайт, де все можна знайти «в один клік»
фото скріншот

Фонд державного майна представив лендінгову сторінку privatization.gov.ua, на якій будуть виставлятися на приватизацію державні об’єкти "у максимально простий та доступний спосіб".

Про це, під час прес-конференції у Українському кризовому медіа-центрі заявив заступник голови фонду Андрій Гайдуцький, який відповідає за питання приватизації, пише Економічна правда.

За його словами, проаналізувавши світовий досвід приватизації, у Фонді дійшли висновку, що вона повинна проходити в один-два кроки.

"Раніше для того щоб знайти об’єкт для приватизації, потрібно було зайти на веб-сайт Фонду держмайна, зробити 10-15 кліків, і тільки тоді знайти навіть не повну інформацію про об’єкт, що готується до продажу", - заявив він.

За словами Гайдуцького, інформація про об’єкти, що виставляються на приватизацію, буде доступна у один клік. На сайті будуть усі об’єкти, які держава хоче продати, після того як буде оголошено аукціон про підготовку до продажу.

"На даний момент на сайті розміщена інформація про приблизно 30 об’єктів. Тут ви можете побачити регіон, в якому продається об’єкт, тип аукціону, з підвищенням, чи з пониженням, стартову ціну, гарантійний внесок, прийом заявок та дату і час торгів", - додав Гайдуцький.

Також на сайті буде міститися інформація про об’єкти з описом та фото. Інформація на сайті буде подаватися трьома мовами – українською, російською та англійською.

Сайт був створений за допомогою USAID, Європейського банку реконструкції та розвитку та інших міжнародних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук