Фонд держмайна за 6 млн грн продає частину санаторію неподалік Трускавця

Держава віддала на приватизацію грязелікарню та відпочинкові корпуси «Нафтусі Прикарпаття»

Корпуси санаторію, які планують продати, перебувають у «радянському» стані

Фонд державного майна України (ФДМУ) виставив на продаж частину санаторію «Нафтуся Прикарпаття», що розташований в рекреаційній зоні між Бориславом, Дрогобичем та Трускавцем у селі Модричі. Аукціон має відбутися на початку червня, початкову вартість кількох об’єктів на території оздоровчого комплексу визначили у 6,1 млн грн.

Як йдеться в інформаційному повідомленні на сайті ФДМУ, заплановано продати чотири будівлі, які є частиною майнового комплексу санаторію. Це водогрязелікарня площею 1,1 тис. м2, пансіонат площею 3,4 тис. м2, будівля клубу-їдальні площею 1,6 тис. м2 та п’ятиповерховий спальний корпус площею 3 тис. м2.

Усі об’єкти були введені в експлуатацію впродовж 1977-1986 рр. та нині перебувають в задовільному стані.

«Територія санаторію «Нафтуся Прикарпаття» перебуває у приватній власності. Лот – це чотири будівлі, які перебувають в власності держави і водночас в держави їх орендує санаторій. Їхній стан, так би мовити, радянський. Але це не є закинуті будівлі, санаторій ними користується та сплачує орендну платню», – повідомила в коментарі ZAXID.NET голова відділу малої приватизації Регіонального відділення ФДМУ у Львівській, Закарпатській та Волинській областях Оксана Дідик.

Аукціон в системі «ProZorro.Продажі» має відбутися 4 червня, стартова вартість об’єкта становить 6,1 млн грн без ПДВ. Відомо також, що термін оренди цих державних будівель санаторієм спливе 2036 та 2060 рр. У разі продажу угоди оренди залишаться чинними для нового власника приватизованого майна.

Загалом санаторій «Нафтуся Прикарпаття» здатен прийняти близько 500 відпочивальників і надає різні санаторно-курортні послуги, зокрема на його території розташований бювет з мінеральною водою.

Санаторій відкрили за радянських часів, він обслуговував працівників Дрогобицького машинобудівного та дослідного заводів, «Бориславнафтогазу», державного підприємства по транспортуванню нафти «Дружба» та інших. Нині в цьому закладі приймають різних відпочивальників. Власником санаторію та землі є недержавна організація – львівський обласний осередок Профспілки працівників нафтової та газової промисловості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук