Фонд гарантування вкладів передав колекторам проблемні кредити 63 банків

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 березня 20179610

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) пропорційно розподілив проблемні кредити 63 банків серед 11 акредитованих компаній, що надають послуги зі стягнення простроченої заборгованості, повідомила прес-служба фонду.

«Між 11 компаніями пропорційно розподілено проблемні кредити 63 банків (537,55 тис. кредитів) на загальну суму заборгованості 17,36 млрд грн», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ФГВФО, розподіл між учасниками конкурсу відбувався публічно шляхом жеребкування, в результаті якого кожен учасник отримав у роботу кредитний портфель із середньою сумою заборгованості 1,6 млрд грн та із середньою кількістю кредитів 48 тисяч.

Як зазначено, розподіл лотів відбувався за двома категоріями – авто- та беззаставні кредити. Загалом фонд передасть колекторам 530,9 тис. беззаставних кредитів на суму заборгованості 14,58 млрд грн і 6,68 тис. автокредитів на загальну суму 2,78 млрд грн.

Оплата послуг колекторів залежатиме від обсягу повернених коштів. Винагорода від надходжень становитиме 8-25% для беззаставних кредитів (залежно від терміну прострочення кредиту) і 9% – для автокредитів.

Нагадаємо, що Національний банк України з 2014 року вивів із ринку понад 80 неплатоспроможних банків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук