Фонд соцстраху з тимчасової втрати працездатності знов очолила людина Королевської

Фонд соцстраху з тимчасової втрати працездатності знов очолила людина Королевської
Володимир Ткаченко

Володимир Ткаченко повернувся до виконання обов’язків директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Про це йдеться в повідомленні на сайті Фонду.

За даними сайту Наші гроші, це стало можливим завдяки рішенню Голосіївського районного суду. У вересні Ткаченко подав до суду ряд ідентичних позовів про скасування наказу про його звільнення, яке відбулося рік тому – 2 вересня 2014 року. Як забезпечення позову він просив суд призупинити дію наказу про звільнення.

Двоє суддів Голосіївського суду 3 і 4 вересня 2015 року відмовили позивачеві, оскільки «у разі прийняття заходів забезпечення позову фактично буде прийнято рішення без розгляду справи по суті, що є неприпустимим».

«Однак суддя Наталія Сальникова погодилася з позивачем і як забезпечення позову відновила Ткаченко на роботі (рішення у Реєстрі не опублікована)», – повідомило видання.

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що не має відношення до призначень і звільнень у Фонді.

«Я не маю жодного права ні звільняти, ні призначати керівництво Фонду Ця структура не підпорядковується Мінсоцполітики», - написав він у Facebook.

Після повернення на робоче місце Ткаченко призначив нового керівника Контрольно-ревізійного управління Артура Шаблієнко. Шаблієнко в 2012 році балотувався у Верховну Раду від партії Наталії Королевської «Україна вперед». Сам Ткаченко був заступником Королевської по партії.

Володимир Ткаченко очолив виконавчу дирекцію Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності під час подій на Майдані – 7 лютого 2014 року. До цього він був першим заступником глави виконавчої дирекції.

2 вересня 2014 року Ткаченко був звільнений з формулюванням «за одноразове грубе порушення трудових обов'язків». Однак звільнення було перенесено на перший день після виходу з лікарняного. Судячи з матеріалів суду, хворів Ткаченко більше року.

Наталія Королевська зараз є народним депутатом від партії «Опозиційний блок», сформованої з колишніх членів Партії регіонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук