ФОПів третьої групи, які не працюють з готівкою, зобов’яжуть використовувати касові апарати

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 11 листопада11602

Третя група підприємців, які не працюють із готівкою, муситимуть використовувати касовий апарат під час здійснення розрахункових операцій, повідомив голова Державної податкової служби України Сергій Верланов в ефірі «24 каналу».

«Що стосується третьої групи: так, дійсно, сьогодні, за тими нормами, які є в законі, в разі перерахування з банківського рахунку на банківський рахунок треба застосовувати РРО (реєстратор розрахункових операцій, касовий апарат. - Ред.)», – повідомив Верланов.

Це означає, що з 2021 року касові апарати мають використовувати не тільки ФОП, які здійснюють торгівлю або надання послуг на зразок готельних або ресторанних бізнесів, а й ФОП, які працюють, наприклад, у сфері ІТ, консалтингу, юриспруденції.

Нагадаємо, 20 вересня депутати ухвалили закони, які зобов’язують ФОПів використовувати касові апарати. Це викликало критику з боку підприємців. Однак і уряд, і Офіс президента запевняють, що замість купівлі та встановлення дорогих касових апаратів підприємці зможуть використовувати спеціальні мобільні додатки, які видаватимуть електронні чеки. Згідно з дорученням президента, тестування таких додатків має розпочатися вже з 2020 року, вони повинні бути безкоштовними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук