Франція видасть візи родині восьмирічного львівського фаната для поїздки на Євро-2016

СпортАндрій Стець, 7 червня 201610581
Володю Бобенчика називають найвідомішим маленьким фанатом в Україні

Посольство Франції в Україні повідомило, що ухвалило рішення видати візи родині вболівальника Володимира Бобенчика, після того як були  вирішені проблеми у її візовій заявці. Про це йдеться в офіційній заяві посольства, пише «Європейська правда».

«У початковому вигляді в досьє було кілька прогалин, які не дозволяли дати йому позитивну відповідь. Посольство Франції ще минулого тижня зв'язалося з родиною, щоб чітко пояснити, у чому полягали проблеми з документами і які елементи потрібно виправити.  Ці елементи сьогодні вранці були, нарешті, передані до консульського відділу,  що дозволяє нам видати візи», - заявила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

«Можу лише висловити жаль, що ця справа набула таких масштабів», - додала вона.

Водночас посол заявила, що вважає некоректними претензії до посольства, які звучать в ЗМІ через численні проблеми візових заявників. За її словами, візовий відділ консульства Франції в Україні цілком в змозі впоратися з напливом запитів на отримання віз, що генеруються Євро-2016. Для цього заздалегідь було вжито відповідних заходів: було відкрито два додаткових вікна для прийому візових звернень; тимчасово було набрано додаткових співробітників.

«Увесь наш колектив працює понаднормово, щоб якнайшвидше опрацювати усі подані на розгляд документи та видати необхідні візи у разі дотримання всіх належних вимог», - заявила вона.

Володимир Бобенчик добре відомий у футбольних колах, його називають найвідомішим маленьким фанатом в Україні. Він, зокрема, часто бере участь у тренуваннях збірної та офіційних заходах, пов’язаних із нею. 3 червня стало відомо, що львівському фанату відмовили у візі для поїздки на Євро-2016 у Франції.

Чемпіонат Євро-2016 стартує у Франції 10 червня і триватиме до 10 липня. На чемпіонаті збірна України стартує 12 червня матчем проти збірної Німеччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук