Франція збільшує фінансування культури, щоб протистояти тероризму

КультураК.С., 6 жовтня 20161860
Франція збільшує фінансування культури, щоб протистояти тероризму
Після терактів у Парижі Лувр охороняють військові

Уряд Франції оголосив про рекордне в історії країни збільшення бюджету на фінансування культури. Таким чином держава планує компенсувати втрати через падіння відвідуваності музеїв в наслідок терористичних атак.

Міністр у справах культури і комунікацій Одрі Азулай заявила про збільшення державного фінансувань культури в 2017 році на 6,6% - до € 2,9 млрд. Також оголошено про створення міжвідомчого фонду зміцнення інфраструктури безпеки французьких музеїв, повідомляє Artnet.

Новий бюджет включає збільшення музейного фінансування на 5% та збільшення коштів на придбання нових експонатів для регіональних та національних музеїв - на 12%. Як вже було сказано, збільшення фінансування пов'язано з різким падінням доходів музеїв через значне зниження кількості туристів й зростання витрат на безпеку.

Індустрія туризму у Франції становить 7% від ВВП країни. Вона сильно постраждала від серії терактів, падіння доходів за перші шість місяців 2016 року склало €750 млн, за той же період відвідуваність Лувру впала на 20%. Така ж тенденція спостерігається і в інших музеях країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук