Каннський кінофестиваль оголосив надзвичайний стан

Його охоронятимуть навіть водолази

Каннський кінофестиваль оголосив надзвичайний стан
Заходи безпеки на Каннському кінофестивалі завжди вважалися суворими

Влада Франції напередодні відкриття Каннського кінофестивалю значно посилила заходи безпеки. Вперше подія, яка асоціюється насамперед із мистецтвом та шиком, пройде в особливій обстановці: в країні досі не скасований режим надзвичайного стану, введений після листопадових терактів в Парижі.

Для того, аби фестиваль минув без проблем, були мобілізовані додаткові сили поліції. Інспектувати об'єкти - Палац фестивалів та інші кінозали, у Канни приїхав міністр внутрішніх справ Бернар Казньов. Глава МВС повідомив, що в зв'язку з підвищеною загрозою «на вулицях Канн в період фестивалю щодня будуть чергувати сотні поліцейських».

Міністр зазначив, що рівень небезпеки, з яким стикається кінофорум, «зараз набагато вище, ніж будь-коли раніше». Він також звернув увагу на те, що команда фахівців з розмінування буде кілька разів на день проводити огляд фестивального палацу в пошуках можливих вибухових пристроїв.

Заходи безпеки на Каннському кінофестивалі і так вважаються одними з найсуворіших. Цього року перевірку відвідувачів палацу здійснюватимуть 400 агентів. Підступи до будівлі з боку моря будуть контролювати водолази.

Глава МВС підкреслив, що безпека фестивалю заслуговує на особливу увагу в зв'язку з «міжнародним характером події, очікуваним присутністю великої кількості гостей, які потребують особистої охорони».

Французький спецназ 9 травня ще раз продемонстрував готовність знешкоджувати ймовірних терористів, які намагаються захопити заручників в залі для глядачів. Організатори також кажуть, що передбачені і деякі інші «спеціальні заходи», суть яких поліція тримає в секреті.

Для звичайних гостей фестивалю, акредитованих журналістів та учасників кіноринку такі заходи призведуть до колосальних черг, які і так забирають чимало часу. Крім того очевидно, що антитерористичним підрозділам, окрім ймовірних терористів, точно доведеться мати справу із чисельними фріками. Наразі головною проблемою організаторів є погана погода.

Фестиваль пройде в період з 11 по 22 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук