Французи хочуть інвестувати кошти в будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині

ЕкономікаВікторія Іваскевич, 17 жовтня 2016, 16:30 1205 0

Французькі підприємства цікавляться будівництвом сміттєпереробного заводу на Львівщині. Про це сьогодні, 17 жовтня, під час брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий після зустрічі із Надзвичайним та повноважним послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. За його словами, компанії хочуть взяти участь у тендерах, які проводитиме Європейський інвестиційний банк щодо будівництва заводу твердих побутових відходів.

Також французи хочуть взятись за модернізацію очисних споруд. Наміри підприємців підтвердила і Ізабель Дюмон.

«Я хочу підтвердити інтерес Франції до розвитку Львова і зацікавленість французький підприємств, з якими я постійно контактую. Я також підтримую ініціативу французький компаній, які працюють на розвиток Львівщини і приділяють увагу навколишньому середовищу», – зазначила Надзвичайним та повноважним послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Міський голова Андрій Садовий певен: співпраця з іноземними компаніями буде дуже корисною для Львова. Адже, зокрема, у Франції дуже великий досвід щодо втілення екологічних проектів.

«Я переконаний, що французькі компанії будуть брати участь у тендерах, які незабаром будуть оголошені щодо модернізації очисних споруд, це будівництво заводу з біогазу і також проект Європейського інвестиційного банку щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів», – додав міський голова Львова.

Нагадаємо, 30 вересня Міністерство фінансів погодило Львову кредит на 75 млн євро на Грибовицьке сміттєзвалище. Наступний етап – Мінрегіонбуд має провести ще один відбір проектів і тільки після цього можна говорити про підписання вже фінальної угоди з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Додамо, ЄІБ має виділити Львову 30 млн євро на рекультивацію і 45 млн євро на будівництво сміттєпереробного комплексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук