Малехів не погодився на співпрацю із Львовом

Головні новини Львова 29.09Ірина Ващишин, 29 вересня 2016, 16:05 2403 2

29 вересня на сесії сільської ради Малехова мали затвердити договір про співпрацю між громадою села та Львовом. Однак сільські депутати Малехова одноголосно проголосували проти підписання цього договору. У ньому йшлося про рекультиваційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, на які громада Малехова мала дати згоду. Натомість місто зі свого боку брало на себе зобов’язання збудувати у Малехові школу, провести каналізацію та водопровід та звільнити мешканців від оплати за водопостачання, а також у бюджет села щороку обіцяли надавати кошти 600 тис. грн. на оздоровлення дітей.

Ані депутати, ані мешканці Малехова, які були присутні на засіданні сесії, категорично не погодилися на ці умови. Вони висловилися проти проведення будь-яких робіт на сміттєзвалищі.

Під час сесії не погодили і документ про виділення ділянки під будівництво заводу для переробки твердих побутових відходів.

Громада Малехова зазначає, що рекультивація сміттєзвалища потрібна, але на підписання договору про співпрацю вони не погодилися, тому що, на їхню думку, місто не виконало зобов’язання, які брало на себе у чотиристоронній угоді, підписаній ще чотири роки тому. Тоді цю угоду підписувала Львівська обласна адміністрація. Там також йшлося про побудову школи та проведення каналізації у селі.

На думку малехівчан, їм дали тоді тільки обіцянки, які так і не виконали. Тому сьогодні вони і не погодилися на співпрацю, наголосив сільський голова Малехова Володимир Сеньковський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук