Садовий повідомив про початок будівництва школи в Малехові

СуспільствоІрина Панчишин, 19 вересня 2016, 14:24 2051 2

У селі Малехів Жовківського району вже у вівторок, 20 вересня, стартують роботи з будівництва школи, зведення якої передбачено в затвердженому Львівською міськрадою проекті договору з Малехівською сільрадою про вирішення ситуації з Грибовицьким сміттєзвалищем. Про це 19 вересня під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що відбувся тендер і вже визначено компанію – ТОВ «Салон. «Архітектура. Будівництво. Дизайн», яка виконуватиме роботи. Водночас міський голова додав, що роботи розпочнуть, якщо ніхто не створюватиме перепон.

«Тендер відбувся, визначена компанія, яка вже завтра починає роботи. Я думаю, наступного року школа має бути відкрита. Хіба що хтось буде створювати перепони і говорити «нам нічого не треба, нічого не будуйте і так далі. Ми хочемо там збудувати і школу, і садочок, і амбулаторію, і дороги, каналізацію, але цього не можна буде зробити в комплексі без рекультивації», – зазначив Андрій Садовий.

Минулого тижня Львівська міська рада розробила текст договору з Малехівською сільрадою про Грибовицьке сміттєзвалище. Міськрада зобов’язалась відкоригувати проект рекультивації і стабілізувати схил сміттєзвалища. При цьому полігон у Грибовичах прийматиме спресовані відходи для стабілізації схилу. Також міськрада зобов’язалася провести повну рекультивацію за чотири роки, влаштувати суцільну огорожу навколо полігону і цілодобове відеоспостереження. Для цього Малехівська сільрада зобов’язується виділити Львову дві додаткові земельні ділянки.

Додатковий бонус для мешканців Малехова від Львова – каналізація, капітальний ремонт двох вулиць та центрального водопроводу і нова амбулаторія сімейного типу. А ще – 600 тис. грн щороку на оздоровлення дітей. Щоправда, Малехів ще має затвердити цю угоду.

За словами міського голови Львова роботи з рекультивації полігону в Грибовичах не розпочались, адже його блокують люди. Загалом увесь процес захоронення сміттєзвалища має тривати чотири роки.

«Тобто сесія сільської ради повинна прийняти декілька ухвал. Приймуть вони скоріше – будемо скоріше починати роботу, не приймуть – ми не будемо силою робити жодних кроків», – запевнив міський голова Львова.

Нагадаємо, 13 липня виконавчий комітет Львівської міськради надав ЛКП «Рембуд» функції замовника на будівництво об’єкта «Будівництво школи в с. Малехів Жовківського району Львівської області».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук