Французька компанія Alstom планує частково виготовляти свої локомотиви в Україні

Компанія хоче постачати локомотиви для «Укрзалізниці»

Локомотив компанії Alstom

Французька залізнична компанія Alstom розробляє пропозицію щодо постачання своїх локомотивів для потреб «Укрзалізниці», яка серед яких локалізація їхнього виробництва в Україні та програма фінансування угоди. Про це повідомив старший віце-президент представництва Alstom у Європу Жан Лука Ербаччі, інформує «Громадське».

Зокрема, Alstom планує постачати «Укрзалізниці» локомотиви Prima T8, які можуть тягнути до 9000 тон і рухатися зі швидкістю 120 км/год, а також локомотиви для пасажирських перевезень Prima M4 BoBo.

Наразі ані про загальну вартість, ані про кількість локомотивів в межах угоди не повідомляють, адже переговори все ще тривають.

Нагадаємо, що 19 вересня «Укрзалізниця» підписала меморандум про співпрацю з Alstom та китайською компанією CRRC задля оновлення рухомого складу «Укрзалізниці», зокрема парку електровозів.

Alstom – один зі світових лідерів (разом з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінансовому році склала 7,3 млрд євро. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. людей.

Як писав ZAXID.NET, в «Укрзалізниці» раніше заявили, що компанії потрібно від 23-х до 30-ти років і значні капіталовкладення, аби вирішити всі проблеми стратегічного розвитку компанії. Кошти насамперед необхідно скерувати на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів.

Нещодавно Європейський банк реконструкції та розвитку й «Укрзалізниця» підписали довгострокову кредитну угоду про виділення банком 150 млн доларів на придбання нових вантажних піввагонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук