Французька компанія Alstom планує частково виготовляти свої локомотиви в Україні

Компанія хоче постачати локомотиви для «Укрзалізниці»

ЕкономікаКатерина Чурилова, 12 листопада 20184760
Локомотив компанії Alstom

Французька залізнична компанія Alstom розробляє пропозицію щодо постачання своїх локомотивів для потреб «Укрзалізниці», яка серед яких локалізація їхнього виробництва в Україні та програма фінансування угоди. Про це повідомив старший віце-президент представництва Alstom у Європу Жан Лука Ербаччі, інформує «Громадське».

Зокрема, Alstom планує постачати «Укрзалізниці» локомотиви Prima T8, які можуть тягнути до 9000 тон і рухатися зі швидкістю 120 км/год, а також локомотиви для пасажирських перевезень Prima M4 BoBo.

Наразі ані про загальну вартість, ані про кількість локомотивів в межах угоди не повідомляють, адже переговори все ще тривають.

Нагадаємо, що 19 вересня «Укрзалізниця» підписала меморандум про співпрацю з Alstom та китайською компанією CRRC задля оновлення рухомого складу «Укрзалізниці», зокрема парку електровозів.

Alstom – один зі світових лідерів (разом з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінансовому році склала 7,3 млрд євро. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. людей.

Як писав ZAXID.NET, в «Укрзалізниці» раніше заявили, що компанії потрібно від 23-х до 30-ти років і значні капіталовкладення, аби вирішити всі проблеми стратегічного розвитку компанії. Кошти насамперед необхідно скерувати на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів.

Нещодавно Європейський банк реконструкції та розвитку й «Укрзалізниця» підписали довгострокову кредитну угоду про виділення банком 150 млн доларів на придбання нових вантажних піввагонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук