Французькі інвестори готові вкладати кошти у Львів, - посол

ЕкономікаВіра Карпінська, 12 червня 20145701
Французькі інвестори готові вкладати кошти у Львів, - посол
Учасники круглого столу за участю посла Франції в Україні

Львів має правильну стратегію розвитку міста, тому французькі компанії планують розвивати своє виробництво у Львові та в області.

Про це заявив посол Франції в Україні Ален Ремі під час круглого столу у Львові, на якому також були присутні голова і члени Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні», міський голова Львова Андрій Садовий, представники Львівської міської ради, французькі та українські підприємці.

«Тут присутні понад 12 підприємств, вони хочуть співпрацювати з містом і з областю, то ж очікуйте фінансових надходжень до Львова та регіону», - сказав Ален Ремі.

Голова Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Томас Моро зазначив, що вже понад 20 років в Україну інвестують 120 французьких підприємств.

«Це дозволяє Франції увійти в 10-ку найкращих інвесторів України. Французькі інвестори створили 25 тис. робочих місць в Україні, з них 2 тис. – у Львові», - наголосив він.

За словами Томаса Моро, французькі підприємства цьогоріч є більш активними. «Це пояснюється двома речами. По-перше, французький бізнес дуже цікавить місто Львів. Все таки французи виявляють свою вірність, незважаючи на політичну ситуацію в Україні. По-друге, Львів для нас є полюсом своєрідної стабільності», - зазначив голова Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що перевагою Львова для інвесторів є близькість до Євросоюзу. «Ще один великий плюс – багато університетів та велика кількість освічених молодих людей», - зазначив мер.

Андрій Садовий також розповів про галузі, які активно розвиваються у Львові. Це ІТ-сектор, туризм (за останні роки в цій галузі створено понад 10 тис. нових робочих місць), легка та харчова промисловість.

«У Львові виробляють нові низькопідлогові трамваї, цього року – електробус. У перспективі хочемо переводити місто на екологічно чистий вид транспорту. Розвиваємо велоінфраструктуру, тобто нам важливо, щоб львів’янам тут було комфортно, а бізнес був рентабельним», - розповів міський голова Львова.

Зазначимо, що французька делегація на чолі з послом приїхала до Львова на фестиваль Alfa Jazz Fest, який відбудеться у Львові 12-15 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук