Французький концерн орендував у Бродах земельну ділянку для будівництва заводу

ЕкономікаОрися Шиян, 12 лютого 201615320

Концерн Nexans отримав в оренду земельну ділянку у Бродах на Львівщині, на якій розпочне будівництво нового заводу з виготовлення електричних кабельних мереж. Французький інвестор отримав право оренди 5,9 гектарів землі на вул. Чупринки під час земельного аукціону.

Під час аукціону стартова ціна річної плати за оренду становила 187 тисяч, а потім виросла до майже 280 тисяч гривень, які підприємство сплачуватиме у місцевий бюджет. Землю компанія отримала в оренду терміном на 49 років, повідомляє 12 лютого прес-служба ОДА.

«Під час земельних торгів з продажу прав оренди на цю ділянку перемогу здобуло дочірнє підприємство концерну Nexans – ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке вже працює на Львівщині. Відтак інвестор може розпочати будівництво вже навесні», – зазначив міський голова міста Броди Анатолій Белей.

Нагадаємо, майбутній завод у Бродах спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників. Керівництво планує розпочати роботу заводу вже у першому кварталі 2017-го року. Загалом компанія Nexans планує інвестувати у Броди понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати близько двох тисяч людей.

Дочірнє підприємство компанії Nexans ТзОВ «Електроконтакт Україна» уже має свої підприємства на Львівщині, зокрема, у Перемишлянах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук