Fujikura планує відкрити ще два заводи в Україні

Окрім того, на Львівщині кількість працівників хочуть збільшити до 3 тис. осіб

Японський виробник електрообладнання та телекомунікаційних систем – компанія Fujikura планує відкрити два додаткові заводи в Україні. Зокрема, йдеться про заводи у Вінниці та Черкасах на 1,5 тис. нових робочих місць кожен. Про це повідомив перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, пише «Інтерфакс-Україна».

«Fujikura оцінювала перспективи роботи в Україні і вирішила, що тут чудові фахівці, можливості і умови», – зазначив Кубів.

Він додав, що японська компанія також планує розширити роботу двох основних підприємств у Львівській області та збільшити штат зайнятих на них працівників з 2 тис. до 3 тис. людей.

Компанія Fujikura заснована в 1885 році в Японії і поступово розрослася до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд євро на рік. Представництва компанії працюють в США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В’єтнамі та Індії. Її штат налічує понад 50 тис. працівників.

Українське представництво японської компанії в квітні і вересні 2016 року відкрило два заводи кабельних мереж для автомобілів у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук