Футбол кожному! У Червонограді стартував всеукраїнський проект «Давай грай»

Спортновини компаній, 2 жовтня 20181920
Футбол кожному! У Червонограді стартував всеукраїнський проект «Давай грай»
Проект «Давай грай»

Масовому футболу нове дихання! У Львівській області стартував всеукраїнський футбольний проект «Давай, грай!».

Вже зараз у місті Червоноград діти віком від 7 до 12 років можуть займатися футболом з професійними тренерами. В рамках проекту дітям безкоштовно організовують заняття і регулярні змагання, для їх тренерів – професійну підготовку, стажування та майстер-класи з європейськими фахівцями. Юні футболісти забезпечені усім необхідним інвентарем та амуніцією.

Всеукраїнський проект «Давай, грай!», створений за ініціативи ФК «Шахтар» та за підтримки компанії ДТЕК, покликаний заохотити дітей займатися спортом. Завдяки ініціативі, вже близько 1300 дітей з 12 населених пунктів України займаються професійним футболом.

Місто Червоноград стало стартовим для проекту у Львівській області. Тут, завдяки меморандуму між компанією ДТЕК та Львівською обласною радою, вже споруджено нове футбольне поле та планується будівництво інших спортивних об’єктів.

Для компанії ДТЕК, проект «Давай, грай!» став черговою можливістю покращити рівень життя населення у містах своєї присутності. Генеральний директор ДТЕК Західенерго Олег Таращук каже:

«Проект «Давай, грай!» такий знаковий, адже направлений на дітей. Діти отримають професійні знання у частині спорту та підтримку професійних тренерів. До того ж, підтримка цієї ініціативи, це інвестиції у майбутнє – адже ми вкладаємо кошти у наших дітей».

За допомоги компанії ДТЕК та ФК «Шахтар» у багатьох містах України будуть створені умови для проведення занять з дітьми на футбольних майданчиках.

Також у партнерстві ДТЕК, ФК «Шахтар» та Львівської обласної ради будуть побудовані нові спортивні спорудження у рамках обласної цільової програми «Спортивний майданчик» та залучені кошти Державного бюджету України. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповідає:

«Червоноград став першим із цього меморандуму, я дуже тішуся, оскільки розумію, що соціальна функція таких спортивних об’єктів, які ми споруджуємо, за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів громади різко зростає, тому, що з’являється господар, з’являється тренер, який професійно займається дітьми».

На місті Червоноград розвиток масового дитячого футболу не закінчиться, надалі, проект «Давай, грай!» планують запровадити і в таких населених пунктах, як Добротвір Львівської області, Петропавлівка та Щастя, що на Луганщині, у місто Білозерське Донецької області та у селі Дем’янів, що на Івано-Франківщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук