«Галичанка» припинила боротьбу за «Кубок Виклику»

Головні Новини за 14 квітняМарічка Думич, 14 квітня 2015, 17:09 272 0

У півфіналі турніру львівські гандболістки двічі спіткнулися об польську «Погонь». Відтак, на цьому євросезон для підопічних Василя Козаря завершився.

Вже перші хвилини зустрічі продемонстрували: на паркеті не та «Галичанка», яку усі звикли бачити. Господарі не могли знайти свою гру, натомість польки почували себе  впевнено та намагалися втекти у відрив. Врешті наприкінці тайму наші гандболістки максимально скоротили відставання — 13:14.

На трибунах фанатські протистояння ще більше підкинули хмизу у вогонь. Львівська публіка сподівалася, що Василь Козар зумів у перерві знайти потрібні слова для своєї команди. Однак «Погонь» міцно вчепилась у результат. Гості впритул наблизилися до перемоги. У підсумку 21:25.  У першому матчі львів’янки теж поступились суперницям, тож остаточно зійшли з євродистанції.

Попри гірку поразку підопічних Козаря, львівські фанати залишаються вірними улюбленій команді.

Хай там як, «Галичанка» провела хороший єврокубковий сезон. Наші дівчата провели вісім міжнародних матчів. Ворота суперниць вразили 217 разів. Своїх же ж не догледіли 164. А тепер їм варто зосередитись на іншій меті - «золоті» чемпіонату України.