«Галнафтогаз» став найбільшим експортером яблучного соку

ЕкономікаІрина Данилів, 30 червня 201517210
«Галнафтогаз» став найбільшим експортером яблучного соку

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА оприлюднив сьогодні рейтинг найбільших експортерів області. Рейтинг складено за підсумками 2014 року.

Перше місце посіло ТОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ», яке розташоване у Стрийському районі і виробляє кабелі для автопромисловості. Також серед переможців - торговий дім «Майола», який експортує олію, та приватне підприємство «ОККО-Бізнес», яка більш відомо як мережа автозаправних станцій, але в рейтинг попало як продавець вершкового масла та яблучного соку.

1. ТОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ» (Стрийський район) – виробництво кабелю та кабельних мереж для автомобільної промисловості. Власник: німецький концерн Leoni AG.

2. ТОВ «Бадер-Україна» (м. Городок) – виробництво чохлів для автомобільних сидінь. Власник: німецька фірма «Глобал Лазер ГмБХ».

3. ТОВ «Кроно-Україна» (Кам'янка-Бузький район) – плити деревостружкові ламіновані. Власник: громадянин Австрії Ернст Кайндл.

4. ПП «Торговий дім «Майола» (м. Львів) – олія соняшникова. Власник: Ірина Залізна.

5. ПП «ОККО-Бізнес» (м. Львів) – сік яблучний, льон-сирець, масло вершкове, сир, сухе знежирене молоко, олія, соя. Власник: ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

6. ТОВ «Електроконтакт Україна» (м. Перемишляни) – електрична кабельна продукція для автомобілів. Власник: фірма «Електроконтакт» зареєстрована в Німеччині.

7. ТОВ «ОДВ-Електрик» (м. Новий Розділ) – електричне та електронне устаткування для автотранспортних засобів. Власник: громадянин Німеччини Вольганг Вайс.

8. ТОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн» (м. Жидачів) – промислові паперові мішки. Власник: австрійське акціонерне товариство «Монді АГ».

9. ДП «Датський текстиль» (м. Сокаль) – полотно трикотажне, чохли на матраци і подушки. Власник данська компанія «ПВН Холдінг А/С».

10. ПП «ОККО-Нафтопродукт» (м. Львів) – нафтопродукти. Власник: ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

Загалом, за даними департаменту підприємства Львівської області експортували продукції на понад 1,3 млрд доларів. Це на 1,1% більше, порівняно з 2013 роком. Найбільші обсяги експорту припали на країни Європи – 942,9 млн. доларів, що становить 72,2% від загальної суми. Порівняно з 2013 роком експорт у ці країни зріс на 8,7%, а імпорт із країн Європи зменшився на 14,3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук