Гандбол: як львівська «Галичанка» холоднокровно розгромила суперниць із Греції

СпортМарічка Думич, 16 лютого 2015, 13:12 493 0

Львівська гандбольна «Галичанка» 14 лютого приймала грецький «Амінтас» у матчі-відповіді 1/8 «Кубка Виклику». На виїзді львів'янки заробили собі гандикап у 15 м’ячів. Тож майже гарантували собі вихід у наступний тур.

У домашньому матчі «Галичанка» теж дуже швидко пішла у відрив. Голи сипались, як із рогу достатку, і на перерву наші гандболістки пішли із рахунком 17:7.

Другий тайм теж минув без інтриги. Підопічні Василя Козаря продовжували знущатися із грецького клубу і завершили зустріч із непристойним рахунком 36:16.

«Галичанка» Леся Парандій зазначила: «Коли ми грали з «Амінтасом» в Греції, вони на десь на 15 хвилині перестали бігти. І ми більше були такими нахабними. А ось сьогодні вони до кінця грали, боролися і показали свій характер».

Гравець Амнітасу Атанасія Стратакі теж поділилася враженнями від дуелі: «Галичанка» - це дуже хороша команда! Вони грають з однією швидкістю всю гру. Це дуже добре. Вони молоді гравці. Приємно бачити, коли молоді люди займаються спортом, коли вони грають отак. Також ваш тренер дуже хороша людина! Тож удачі Вам на наступні ігри! Сподіваюсь, ви дійдете до кінця».

Уже цього вівторка, 18 лютого, львів'янки дізнаються, з ким зіграють у чвертьфіналі «Кубка Виклику».