«Газпром» назвав нову ціну, за якою готовий продавати газ Україні

Росія готова почати постачання газу в Україну за ціною $167,5 за тисячу кубометрів

ЕкономікаАндрій Стець, 30 червня 20160

«Газпром» готовий почати постачання газу в Україну за ціною 167,57 доларів США за тисячу кубометрів відразу після отримання передоплати. Про це заявив голова правління «Газпрому» Олексій Міллер на прес-конференції, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ціна для України за формулою ціни за контрактом 2009 року становить 167,57 доларів США на третій квартал. Попередній рахунок для компанії НАК «Нафтогаз України» виставлений. Для того, щоб відновити поставки, НАК має всього лише зробити передоплату», – сказав він.

«Газпром» гарантовано поставить газу нашим українським колегам стільки, скільки його буде сплачено», – додав він.

За словами Міллера, теперішній контракт не вимагає ніяких доповнень для того, щоб відновити поставки газу в Україну, для цього достатньо зробити тільки передоплату.

При цьому він заявив, що «ціна газу для України є нижчою, ніж на європейських торгових майданчиках за нашим контрактом і покупка нашого російського газу для України є вигідною».

«Обсяги, які наші українські колеги заявляють на третій квартал, досить значні – 3 млрд кубометрів газу. І ці обсяги абсолютно виправдані. Ми дуже уважно стежимо, як Україна веде закачування газу в ПСГ. На жаль, до сьогоднішнього дня відставання від графіка попередніх двох років з закачування газу в ПСГ становить вже більше 2,2 млрд кубометра газу. Це дуже-дуже велика величина», – сказав Міллер.

Нагадаємо, раніше Новак повідомив, що поточна розрахункова ціна на газ для України в другому кварталі становить 177 доларів за тисячу кубометрів, що, за його словами, відповідає ринковій ситуації.

В свою чергу, в «Нафтогазі» заявили, що Україна не купуватиме газ у «Газпрому» по 177 доларів за тисячу кубометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук