«Газпром» призупинив розширення інфраструктури під «Турецький потік»

СвітЛюбко Петренко, 6 липня 20157770
«Газпром» призупинив розширення інфраструктури під «Турецький потік»

РАТ «Газпром» призупинило розширення трубопровідної системи «Південний коридор», за допомогою якої планувалося перекачувати газ для «Турецького потоку». Про це повідомило інформаційне агентство  РБК з посиланням на лист члена правління «Газпрому» Сергія Прозорова на адресу трьох дочірніх підприємств компанії.

Йдеться про такі дочірні підприємства «Газпрому», як  «Газпром інвест», «Газпром центрремонт» і «Газпром комплектація». У листі Прозорова до вказаних адресатів наголошується, що з 1 липня всі роботи з розширення «Південного коридору» повинні бути припинені «до особливого дозволу».

Розширення інфраструктури «Південного коридору» було необхідно для того, щоб з'єднати морську і сухопутну частини газопроводу «Турецький потік».

Загалом же «Південний коридор» – це 10 компресорних станцій і дві нитки газогонів загальною протяжністю понад 2506 км (з Нижегородської і Воронезької областей до Анапи - там починалася підводна частина нездійсненого проекту «Південного потоку»). Пропускна спроможність системи «Південний коридор» запланована в 63 млрд куб. м газу в рік. Будівництво системи почалося в 2010 році. В інвестиційній програмі «Газпрому» загальна вартість розширення ГТС за проектом «Південний коридор» становить 714,7 млрд руб.; майже 40% від цієї суми було освоєно до 2015 року, цього року в проект планувалося вкласти ще 278 млрд руб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук