Гендиректор «Карпат» подає до суду на гравця, якого нібито побив

Спорт23 червня 20143810

Генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин подає до суду на гравця клубу Володимира Гудиму, який звинуватив його у побитті і незаконному утримуванні.

Про це Ігор Дедишин повідомив у заяві, опубліковані на офіційній сторінці ФК «Карпати».

За словами гендиректора, звинувачення у побитті є відвертим наклепом, і Дедишин збирається подати до суду. Гендиректор також наголосив, що роками опікав Володимира Гудиму, який не відрізнявся високою дисципліною.

Ігор Дедишин розповів, як за його допомогою гравець потрапив до клубу, як він йому купив перші бутси, як Гудима неодноразово звертався до нього за грошима, як він витягував безвідповідального гравця з різних халеп.

«Цієї зими наші селекціонери домовилися із харківським «Геліосом», який таки погодився взяти Гудиму в оренду. Клуб оплатив йому переліт в обидві сторони до Туреччини на збори харківського клубу, але тепер вже сам гравець не захотів грати там, хоча й підходив цій команді. Я був шокований коли почув від нього: «Добре, я продовжу з вами контракт, але дайте мені «підйомні»... А недавно він приходив сюди, плакався, що весь погруз в кредитах. Іноді складалося враження, що Гудима – психічно неврівноважена людина», - розповів Дедишин.

«Щодо його звинувачень про позбавлення свободи і побої настільки смішні і неадекватні, що мені навіть коментувати їх не хочеться. Не розумію, навіщо Гудимі це потрібно, але підозрюю, що до таких брутальних і непродуманих кроків його спонукали «добрі» люди. Тут ідеться навіть не про винесення сміття з хати, а про образу всього клубу, про оббріхування всієї своєї футбольної сім’ї», - додав гендиректор.

Нагадаємо, що Володимир Гудима звинуватив ФК «Карпати» у невиплаті зарплати, а Ігоря Дедишина - у побоях та незаконному позбавлення волі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук