Гендиректор «Концерн Хлібпрому» увійшов до трійки найкращих топ-менеджерів хлібопечення України

Економіка21 квітня 201114960

Генеральний директор ПАТ «Концерн Хлібпром» Роман Хрущ увійшов до авторитетного рейтингу «Топ-100. Найкращі топ-менеджери України» і зайняв третє місце серед найкращих топ-менеджерів зайнятих у хлібопеченні. Щорічний рейтинг топ-менеджерів від видавництва «Економіка» презентували 18 квітня. Результати «Топ-100» отримані шляхом експертного опитування топ-менеджерів щодо своїх колег-конкурентів.

Як зазначили укладачі рейтингу, в даний перелік потрапили найавторитетніші керівники компаній.

Під керівництвом Романа Хруща у максимально стислий термін, фактично за  рік була проведена реструктуризація 12 дочірніх підприємств концерну через консолідацію їх операцій у єдиній юрособі.

У компанії повідомляють, що у 2010 році очолюваний Романом Хрущем Концерн запустив унікальний в Україні повністю автоматизований завод хлібобулочних напівфабрикатів. У впровадженні першої черги проекту вже було інвестовано $12 млн., частина, з яких кошти підрозділу Світового банку – Міжнародної фінансової корпорації. У вересні 2010 року ПАТ «Концерн Хлібпром» один з перших у своїй галузі впровадив і сертифікував на заводі систему управління безпекою харчової продукції згідно із принципами HACCP і вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

В 2010 році «Концерном Хлібпром» також успішно здійснив розміщення облігацій компанії на суму 50 млн грн, що стало одним з перших ринкових розміщень корпоративних облігацій в Україні з початку кризи.

 

Довiдка ZAXID.NET

ПАТ «Концерн Хлібпром» є одним з найбільших виробників хліба в Україні з часткою ринку 8%. Основна діяльність - виробництво та продаж хліба, хлібобулочних напівфабрикатів і кондитерських виробів. ТМ компанії - «Хлібна хата», «Наминайко», «Палаццо Бандінеллі». 2010 рік ПАТ «Концерн Хлібпром» завершив з чистим прибутком 5,9 млн грн. Чистий дохід компанії за звітний період склав 686,7 млн грн, що на 26% більше в порівнянні з 2009 роком. За результатами року валовий дохід компанії зріс на 25% до 798,5 млн.грн, а EBITDA склала 64,4 млн грн.

Роман Хрущ (1980 р.н.) закінчив Львівський національний університет імені Франка по спеціальності фінанси і кредит, здобуває ступінь кандидата економічних наук. У 2011 році отримав диплом Мaster of business administration University of Chicago Booth School of Business. Працює в ПАТ «Концерн Хлібпром» з перших днів заснування компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук