Глава МВФ прогнозує, що до кінця березня боргова криза в ЄС закінчиться

Економіка21 лютого 20110

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан вважає, що лідери ЄС повинні переконати інвесторів, що вони можуть впоратися з борговою кризою в регіоні, і він "впевнений", що вони це зроблять до кінця наступного місяця.

Про це він заявив в інтерв'ю Bloomberg Television у Парижі, - повідомляє Кореспондент.

"Ви повинні зробити те, що буде видно всім, що стане сигналом до відновлення. Тоді ринки почнуть працювати", - наголосив Стросс-Кан.

Після порятунку Греції та Ірландії, лідери ЄС зараз прагнуть провести капітальний ремонт сфери управління зони євро і створити постійно чинну систему фінансової підтримки членам спілки.

"Я провів розмову з вищими керівниками Євросоюзу. Я думаю, що вони добре розуміють, що необхідно мати комплексний підхід. Я досить-таки впевнено можу заявити, що вони придумають якесь всеосяжне вирішення проблеми до кінця березня", - вважає голова МВФ.

Нагадаємо, на початку лютого Стросс-Кан заявляв, що стан світової економіки почав поліпшуватися, але їй заважають такі проблеми, як високе безробіття і зростаючі ціни, які можуть викликати посилення торгового протекціонізму і соціальних безладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук