Глобальний фестиваль короткометражного кіно пройде в Україні

В Україні знову пройде єдиний глобальний кінофестиваль — Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів. Протягом тижня за звання кращої короткометражної стрічки року боротимуться 10 картин-фіналістів, повідомили у компанії "Артхаус Трафік".

Щорічний фестиваль короткого метра пройде одночасно в 300 містах і збере більше 100 000 любителів короткого метра. Крім того, кожен з гостей фестивалю зможе стати членом міжнародного глядацького журі і взяти участь у виборі фільму-переможця. В Україні фестиваль пройде з 26 вересня по 5 жовтня у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровску та інших містах.

Цього року Манхеттенський фестиваль отримав 589 заявок з 47 країн. У фінал вийшли 10 стрічок з Нідерландів, США, Великої Британії, Австралії, Норвегії, Франції, Мексики та Німеччини.

Голландська стрічка "97%" розповість глядачам про актуальну проблему — пошук ідеальної половинки за допомогою мобільного додатку. Австралійський екшен "Зрушення" оповідає про супер-винахід, який використовують для зухвалої крадіжки. Гостросюжетний французький фільм "Вкл/Викл" про вихід астронавта в космос був показаний більш ніж на 40 фестивалях. Проблему підліткової злочинності та наркотрафіку розкриє мексиканська соціальна драма "Наживка". Анімацію в конкурсній програмі представляють дві стрічки: американський "Злочин", що відновлює історію за словами очевидців, і британська картина "Господині на замітку" про молодість часів Другої світової війни, виконана в техніці пластилінової анімації.

Крім того, на фестивалі покажуть фільми "На мосту" (Велика Британія), "Падіння" (Норвегія), "Найсміливіші, найвідважніші" (США) та "Повний вперед, носоріг!" Еріка Шмітта (Німеччина).

Фестиваль пройде в Україні вже увосьме. Обирати найкращу короткометражку року українці будуть з 26 вересня по 5 жовтня в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську та інших містах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук