Голландці презентували фотоальбом «Львів, місто парадоксів»

КультураОксана Панчишин, 12 вересня 20147800

У п’ятницю, 12 вересня, у Палаці Потоцьких у Львові презентували книгу «Львів, місто парадоксів». Тепер львів’яни можуть ознайомитися з баченням іноземцями нашого міста. Дольф Кесслер в ролі фотографа, Міхель Дріберген, Кейс ван Райвен та Руд Мей як письменники та Герман Зондерланд як картограф – упродовж 2 років працювали над фотоальбомом «Львів, місто парадоксів».

«Коли переглядаєш ці фотографії, вони викликають емоції, різні емоції. Але це є дуже цікавий погляд на Львів. Можливо, у книзі не є Львів, який мені подобається на 100%. Але там є живий Львів. Дуже часто роблять «припудрені» книжки, фотографії, де все дуже добре. Ця книжка показує велику багатогранність нашого життя», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

На відміну від інших путівників чи фотоальбомів про Львів, які підготовлені з погляду самих львів'ян, голландці представили світу Львів так, як його бачать іноземці.

Фотоальбом містить чотири розлогі есе про різні аспекти бачення Львова. «Авторами есе є двоє архітекторів, а також журналіст, котрий пише про Львів ще з часу підготовки до чемпіонату ЄВРО-2012, і двоє філософів, котрі дуже мудро і послідовно вже четвертий рік здійснюють проект прийняття моральних рішень і протидії корупції», – додав почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Богдан Панкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук