Голова ДФС Львівщини їздить на машині батька та живе в квартирі тещі

За минулий рік Ігор Кондро заробив менше 70 тис. грн

ЕкономікаН.О., 13 квітня 20160
Голова ДФС Львівщини їздить на машині батька та живе в квартирі тещі
Ігор Кондро

Керівник головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро протягом останнього року одружився вдруге та отримав в користування дві квартири та автомобіль. Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2015 рік, опублікованої на сайті ДФС, повідомляють «Наші гроші. Львів».

Згідно з декларацією Ігор Кондро за 2015 рік заробив 69,13 тис. грн. Вся ця сума є заробітною платнею керівника львівської фіскальної служби. Тобто в місяць його зарплата становить трохи менше 6 тис. грн. Інших джерел фінансових надходжень не зазначено. Це майже на 20 тис. грн більше, ніж у минулому році, що пояснюється підвищенням по службі.

Дружина чиновника отримує в місць зарплатню у розмірі 3326 грн. Вона також є співвласницею однією з квартир, якою користується головний податківець  Львівщини. Справа в тому, що сам Ігор Кондро не володіє жодною нерухомістю. В своїй декларації у розділі «Відомості про нерухоме майно» він вказав наявність двох квартир площею 48 та 142,5 кв. м. Проте, як пояснив Ігор Долинський, начальник управління комунікацій головного управління ДФС у Львівській області, ці квартири не є у власності, а лише у користуванні.

Декларації Ігоря Кондра за 2014 та 2015 роки  

Менша належить матері Ігоря Кондро, а більша - його тещі та дружині Ользі Цицик, яка також працює у львівській податковій на посаді інспектора ДПІ Залізничного району і є його другою дружиною. За даними декларації за 2014 рік, раніше дружиною Ігоря Кондро була Мар'яна Кондро.

Минулого року Ігор Кондро в своїй декларації не вказував жодного майна, а цього вирішив показати, чим користується. За словами керівника управління комунікацій, він не був зобов’язаний це робити, але вирішив, що так буде краще. Саме з цих міркувань в декларації також зазначено, що він користується чужим автомобілем марки BMW 520. Це авто офіційно належить батькові головного львівського фіскала Володимиру Кондро.

65-річний Володимир Кондро є засновником та керівником ТОВ «Аудиторська фірма «Прикарпатаудит», яке займається «консультуванням з питань оподаткування».

Витяг з пошукової системи Youcontrol

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук