Голова ДФС Насіров не задекларував бізнес дружини в Лондоні та Києві

ЕкономікаІрина Данилів, 9 вересня 201513900
Голова ДФС Насіров не задекларував бізнес дружини в Лондоні та Києві

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров не вказав у декларації про доходи за 2014 рік бізнес своєї дружини Катерини Глімбовської. Про це стало відомо з даних відкритого британського реєстру Companies House та українського Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пишуть «Наші гроші».

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Насіров був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини. Однак у декларації Насірова за 2014 рік в розділі про бізнес членів родини стоїть прочерк.

Разом з тим дружина Насірова Катерина Глімбовська є власницею щонайменше однієї британської фірми та однієї української.

Катерина Глімбовська є дочкою Олександра Глімбовського, власника однієї з найбільших будівельних корпорацій України «Альтіс-холдинг».

Водночас згідно з даними Британського реєстру компаній вона є одноосібною власницею фірми з аналогічною до батьківської корпорації назвою – «Altis ltd». В ній Глімбовська володіє всім статутним фондом у розмірі 1 000 фунтів стерлінгів. Компанія створена в січні 2014 року, директором також зазначена Катерина Глімбовська, а секретарем записаний брат Насірова – Євген Насіров.

Адресою реєстрації фірми, а також контактною адресою Глімбовської та Насірова вказана Лондонська квартира – 5 City Tower, 3 Limeharbour, London, UK E14 9LS.

Нагадаємо, вчора екс-заступник голови ДФС Костянтин Лікарчук заявив, що ця квартира також належить Роману Насірову. Витяг з Лондонського реєстру власності Лікарчук розмістив на своїй сторінці у Facebook. При цьому він наголосив, що в деклараціях Насірова за 2013 та 2014 рік квартира відсутня: єдина нерухома власність, яку вказав Насіров у цих деклараціях – це земельна ділянка.

Щодо українського бізнесу дружини, то з 2007 року  Катернина Глімбовська є співвласницею фірми ТОВ «Фонд Будівельних Ресурсів України», тут вона має частку у розмірі 1,75 млн грн, що складає 35% в статутному фонді товариства.

Роман Насіров подав декларацію 5 травня. Закон «Про запобігання корупції» вступив в дію 26 квітня 2015 року нового закону «Про запобігання корупції». Згідно з ним, при подачі декларації забороняється надавати інформацію «несвоєчасно, недостовірну чи не в повному обсязі». В Адміністративному кодексі за неповну інформацію передбачений штраф, а за недостовірну в Кримінальному – позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук