Голова НБУ запропонувала президентові кілька кандидатур свого наступника

ЕкономікаРоман Ганкевич, 2 квітня 20173940
Валерія Гонтарєва вважає, що свою місію в НБУ виконала повністю

Голова НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що в разі відставки, на цій посаді вона бачить «справжнього професіонала, а не політика». Про це вона повідомила в інтерв'ю «Укрінформ».

«На цій позиції має працювати справжній професіонал, банкір, технократ, не політик. Таке моє бачення, я вже запропонувала декілька кандидатур свого наступника. Але вибір, безумовно, за президентом», - сказала Гонтарєва.

Вона також заявила, що виконала свою місію на посаді глави НБУ. «Я ніколи не говорила, що буду працювати в центральному банку все життя. Я вважаю, що свою місію повністю виконала. По-перше, країна перейшла на гнучкий валютний курс і почала нову монетарну політику інфляційного таргетування. По-друге, ми очистили банківську систему від неплатоспроможних банків і посилили її стійкість на майбутнє. А також ми зробили повну трансформацію Національного банку потужну модерну інституцію, перебудувавши всі процеси», - зазначила Гонтарєва і додала, що після своєї відставки візьме час на відпочинок і проведе його з родиною.

Нагадаємо, раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація про нібито відставку глави НБУ Валерії Гонтарєвої. Разом з тим офіційно в Національному банку України цю інформацію спростували. Пізніше Валерія Гонтарєва сама прокоментувала чутки про відставку. Під час брифінгу в НБУ журналіст поставив запитання, чи може її підпис під меморандумом з МВФ стати останнім і натякнув на чутки про її відставку. «Так, можливо», - відповіла тоді голова НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук