Головні новини Львова за 1 червня

Львів підписав угоду з ЄБРР, будинку сімейного типу подарували машину, весняний призов завершився та інші події дня

1 червня

Львів підписав угоду з ЄБРР. У Києві міський голова Львова Андрій Садовий підписав договір із представниками європейського банку розвитку. Йдеться про 35 мільйонів євро, які місто отримає на будівництво сміттєпереробного комплексу та рекультивацію полігону в Грибовичах.

Будинку сімейного типу подарували машину. Великий подарунок для великої родини. Для сім’ї, у якій десятеро дітей, такий презент став цілковитою несподіванкою.

Весняний призов завершився. Львівщина дала 770 новобранців. Служитимуть хлопці у Збройних силах України, Нацгвардії та прикордонних військах.

Стартував фестиваль Leopolis Grand Prix. Додай газу – їдем у минуле. Львів на три дні перетвориться на автомобільну ретро-столицю. Стартував Leopolis Grand Prix – фестиваль та перегони найкращих залізних коней.

Скарб семи пагорбів. Львів у легендах. У місті показали фільм-мюзкл «Скарб семи пагорбів». Кіноісторія розпочинається зі старовинної Книги легенд, з якої випала карта скарбів.

Санкарі готуються до Кубку міста. Надворі – перший місяць літа, а вони дістають санчата. Бо відсутність снігу для цих атлетів не є перепоною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада