Головним конкурентом Львова у залученні інвестицій є Харків, - експерт

Харків є основним конкурентом Львова у процесі реалізації найбільших індустріальних проектів, - розповів директор з розвитку бізнесу Pricewaterhouse Coopers Ukraine Енді Кузіч.

Про це він сказав під час міжнародної конференції "Індустріальні парки: можливості і перспективи розвитку", яка розпочалась сьогодні, 5 червня, у Львові і триватиме два дні у рамках проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

"Важливо, що всередині країни є конкуренція, і Харків найбільше конкурує зі Львовом у процесі залучення інвестицій, зокрема у кластері IT", - розповів аналітик.

За словами Енді Кузіча, минулого року харківська влада змогла перемогти Львів у боротьбі за такого гіганта як компанія Samsung, що мала намір розмістити в Україні своє виробництво. Таким чином, сьогодні Харків вже пропонує своїм мешканцям 2 тис. нових робочих місць.

Експерт додав, що на підготовку до залучення інвестора до індустріальних проектів Україна має рік часу.

"Всього один рік має наша країна для того, аби розробити індустріальні парки, розробити ці майданчики для великого бізнесу, усунути корупцію і змінити законодавство так, аби воно не лякало інвестора", - резюмував Енді Кузіч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук