Гончарук анонсував перезйомку території України для оновлення земельних кадастрів

Уряд планує навесні 2020 року здійснити перезйомку території України у хорошій якості для формування якісних земельних кадастрів, повідомив під час звіту уряду прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Цієї весни ми плануємо перезняти усю територію України у хорошій якості, щоб у кадастрів було якісне підґрунтя. Це дасть нам можливість за допомогою програмних комплексів проводити інвентаризацію та аналізувати наявні ресурси ефективніше», - сказав Гончарук, якого процитував «Укрінформ».

Раніше прем’єр-міністр повідомляв, що розпочато «оцифрування» території України, відкрито доступ до координат земельних ділянок, створено новий функціонал, який забезпечує спрощений доступ до відомостей Державного земельного кадастру.

У жовтні 2019 року він провів нараду за результатами роботи Держгеокадастру, на якій зазначалось, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру почала наповнювати публічну кадастрову онлайнкарту новими даними: «Незареєстровані території», «Ліси», «Природно-заповідний фонд».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук