Горбаль: Львівщина має підняти питання адміністративно-територіальної реформи

Економіка16 червня 20101880

«Питання адміністративної реформи складне, його треба починати вирішувати вже. Це питання не одного, та й не двох років. Я переконаний, що піднімати і починати цю дискусію має Львівщина», – наголосив 16 червня під час круглого столу у Львові щодо Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

Водночас, як наголосив під час круглого столу директор Інституту регіональних досліджень НАН України Василь Кравців, окрім необхідності проведення адміністративно-територіальної реформи, в Україні та Львівській області зокрема, треба налагодити між бюджетні відносини.

Також він зауважив, що зараз на Львівщині виконується понад 100 програм.

«Треба їх проаналізувати, які непотрібні – знати з порядку денного… Також я хотів би побачити у програмі Президента те, як держава організовуватиме та запроваджуватиме політику щодо підтримки і розвитку регіонів країни», – сказав Василь Кравців.

Нагадаємо, 16 червня у Львові пройшов круглий стіл щодо Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича під головуванням керівника Львівської ОДА Василя Горбаля. Участь у круглому столі взяли експерти у різних галузях, представники місцевої влади, місцеві депутати тощо.

Як поінформував Василь Горбаль, у межах обговорення Програми заплановано два круглі столи у Львові: один сьогодні, інший – 30 червня за участі голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук