<

Громадськість Львова ознайомили з бюджетом розвитку міста на 2015 рік

У Львівській міськраді відбулись громадські слухання щодо бюджету розвитку міста на 2015 рік. Так, під час них директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич презентувала основні бюджетні показники, сфокусувавши увагу на пріоритетних для міста напрямках.

Загалом у бюджеті розвитку передбачено розподіл 675 млн грн. Це кошти на виконання робіт капітального характеру у 2015 році, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Зважаючи на військовий конфлікт, який триває на території держави, важливим напрямком фінансування цьогоріч є видатки на допомогу учасникам антитерористичної операції та їхнім сім’ям – 9,3 млн грн.

Важливим є й розпочатий торік інфраструктурний проект з будівництва трамваю на Сихів. Ці роботи в основному виконуються за кошти кредиту ЄБРР, але окремою умовою є співфінансування з бюджету Львова.

Наступний пріоритетний напрямок – це капітальний ремонт та реконструкція доріг і хідників. На це з бюджету розвитку пропонують виділити 134,7 млн грн.

Ще один новий, але також важливий, напрямок – це облаштування так званих громадських просторів у мікрорайонах міста. З міського бюджету пропонують виділити 6,4 млн грн.

Ще одне важливе питання –рекультивація полігону твердих побутових відходів. Також передбачається виділення коштів на підведення інженерних комунікацій до Індустріального парку в мікрорайоні Рясне-2. Загалом на рекультивацію полігону ТПВ, підведення інженерних комунікацій до технопарку та капітальний ремонт каналізаційних мереж у проекті бюджету розвитку передбачено 30,5 млн грн.

Наступна важлива стрічка у бюджеті – це придбання техніки та рухомого складу для комунальних підприємств «Львівелектротранс» та «АТП №1» – 35,6 млн грн.

«Упродовж останніх трьох років у нас на вулицях з’явилися трамваї та тролейбус місцевого виробника – концерну «Електрон». У 2015 році ми плануємо придбати в них також електробус, який буде їздити вулицями містами і як автобус, і як тролейбус, і, відповідно, закупити ще кілька трамваїв і тролейбусів, які з’являться на наших маршрутах», – пояснила Ірина Кулинич.

Необхідними є видатки на збереження історичного середовища міста Львова, які пропонують здійснити загальною сумою 14,5 млн грн.

Найбільш значними є видатки на гуманітарну сферу – 121,1 млн грн. Ці видатки розподіляються між освітою, охороною здоров’я, культурою, діяльністю управління молоді, сім’ї та спорту, соціальним захистом. Сума також охоплює видатки на співфінансування енергоощадних проектів НЕФКО, які впроваджують лише в закладах освіти й охорони здоров’я.

Важливою стрічкою в проекті є також впровадження електронного врядування і створення центрів надання адміністративних послуг у кожному районі. Тож передбачено співфінансування до отриманих грантових коштів Європейського Союзу, сумою 8 млн грн.

32 млн грн пропонують виділити також на будівництво пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому.

Нагадаємо, 13 лютого виконавчий комітет ЛМР погодив пропозиції щодо переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. У середу, 25 лютого, відбудеться повторне засідання виконавчого комітету ЛМР, на якому розглядатимуть проект бюджету. Після погодження виконкомом, його розглядатимуть на пленарному засіданні сесії міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук