Оприлюднені основні показники бюджету Львова на 2015 рік

Львів’янам запропонували до розгляду основні показники загального фонду міського бюджету на 2015 рік.

Відповідний документ було винесено сьогодні, 13 січня, на громадські слухання, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Загальний фонд бюджету міста, відповідно до проекту, становить 900 млн 901 тис грн, що майже на третину більше, ніж минулого року. 

З цих коштів на освіту передбачено 313 млн 900 тис. грн, на культуру і мистецтво – 88 млн 700 тис. грн, на фізичну культуру і спорт - трохи більше 13 млн грн , на державне управління  - 124 млн грн, на ЖКГ – 214,5 млн грн, на транспорт та дорожнє господарство – 10 млн грн та інше.

Директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук пояснив, що, відповідно до бюджетної реформи, держава повністю взяла на себе фінансові зобов’язання щодо галузі освіти, медицини та соціального захисту.

У проекті бюджету запропоновано також загальний обсяг бюджету розвитку у сумі 602 млн 200 тис. грн. Однак, традиційно бюджет  розвитку буде затверджено окремо і його докладний проект також винесуть на громадське обговорення.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради відмовилися розглядати бюджет Львова на пленарному засіданні сесії цього тижня, аргументуючи це тим, що наразі є дуже багато запитань до цього документу і потрібно докладніше його опрацювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук