Громадський простір з фонтаном перед Глинянською брамою облаштують за 10,5 млн грн

Фонтан облаштують, наповнивши водою рів перед брамою

Громадський простір з фонтаном перед Глинянською брамою облаштують за 10,5 млн грн
фото Urbanideas
Візуалізація громадського простору біля Глинянської брами

Територію між Глинянською брамою та вул. Винниченка у Львові відремонтують за 10,5 млн грн. Управління охорони історичного середовища уже підписало договір з підрядником на роботи, які також передбачають наповнення водою рову біля брами. Роботи мають виконати у найближчі два роки.

Згідно з проектом, усю територію між Глинянською брамою та вул. Винниченка замостять новим покриттям. У рові перед брамою облаштують плаский фонтан, а існуючий дерев’яний місток замінять на новий.

Но площі перед Глинянською брамою встановлять нові лавки та світильники. Сходи у підземний перехід та на вул. Винниченка реконструюють і облаштують пандуси.

Нинішній вигляд території між Глинянською брамою та вул. Винниченка (фото ZAXID.NET)

Проект також передбачає озеленення цієї території. Тут, зокрема, висадять 4 липи, 15 вишень, кущі бирючини, кизильника, троянди, винограду. Також на цій території висадять спірею, жимолость та барвінок.

Управління охорони історичного середовища 9 жовтня підписало угоду з підрядником ПП «Термобуд-Київ» на виконання цих робіт за 10,5 млн грн. Роботи підрядник має завершити до кінця 2021 року.

За даними бізнес-платформи YouControl, ПП «Термобуд-Київ» належить мешканцю Ірпеня Юрію Парфенюку. Цього року Львівська міська рада підписала чотири угоди на різні ремонтні роботи з цією фірмою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук