Гроші з депозиту депутати Львова витратять на розрахунок з підрядниками

Економіка21 лютого 20111

Депутати Львівської міської ради можуть витратити кошти, які Львів має на депозиті в «Укрексімбанку», на розрахунки з підрядниками за виконані минулого року роботи у місті. Про це 21 лютого під час бліц-дебатів у Львівському прес-клубі повідомив депутат Львівської міської ради від «Фронту змін» Михайло Лопатнюк.

Коментуючи подальше використання 15 млн грн, що перебувають на депозиті, депутат зазначив, що йдеться про кошти бюджету розвитку, які зможуть надійти на рахунок міськради, як тільки буде прийнято бюджет розвитку Львова на 2011 рік.

Ці кошти, за його словами, в першу чергу використають на погашення боргів за виконані раніше роботи.

Його колега, «свободівець» Юрій Михальчишин зазначив, що кошти перебувають на депозиті під 18% річних. Водночас він запевнив, що Львів більше ніколи не буде розміщувати кошти на депозити в банках з російським капіталом.

Як інформував ZAXID.NET , наступна сесія Львівської міської ради відбудеться 10 березня. Заплановано, що під час засідання 10 березня депутати розглянуть бюджет розвитку Львова на 2011 рік, зміни до структури Львівської міської ради та виконавчих органів міськради, а також зміни до регламенту Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук