Гройсман пообіцяв ліквідувати в Україні так звану «горіхову мафію»

Якщо правоохоронці не встигнуть перевірити вантаж за чотири години, то він має відправлятися на митницю

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 25 травня 20163270

Кабінет міністрів у середу прийме рішення, яке повністю поставить крапку на так званій «горіховій мафії», заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ми сьогодні приймемо рішення, яке повністю поставить крапку на так званій “горіховій мафії”, коли бізнес, який вирощує і збирає горіхи для того, щоб їх експортувати, відчуває тиск з боку правоохоронної системи», – сказав Гройсман на засіданні уряду в середу, 25 травня, передає «Економічна правда».

За його словами, правоохоронні органи ставлять автомобілі з вантажем на відстій на 2-3 тижні для нібито здійснення перевірок, і, таким чином, вимагають з експортерів хабарі.

«Рішення, яке ми з вами ухвалимо буде регламентувати таку перевірку 4 години. Якщо за чотири години не встигли – за мовчазною згодою транспорт має їхати на митницю і на цьому ставити крапку», – сказав прем’єр.

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявляв, що в Україні існує так звана «горіхова мафія», яка фактично не дозволяє приватним виробникам отримати ліцензії на експорт українських горіхів.

11 травня Гройсман доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та іншим профільним відомствам надати для розгляду на наступному засіданні уряду постанову, в якій буде запропоновано комплекс заходів щодо усунення на українських митницях зловживань з експортом горіхів. Відтак Державна фіскальна служба передала до Мінфіну проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу (щодо оподаткування деяких операцій з продуктами рослинного походження)», в яких пропонує зміни до Податкового кодексу щодо ліквідації «схем з горіхами». Найчастіше такі схеми застосовуються при операціях з продуктами рослинного походження – горіхами, грибами і ягодами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук