Гройсман різко розкритикував роботу Фонду держмайна: «Я би позвільняв вас сьогодні усіх»

Прем'єр звинуватив ФДМ у провалі конкурсу з продажу Одеського припортового заводу

Фонд державного майна (ФДМ) України є неефективною структурою, вважає прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Вважаю, що у нас у країні Фонд держмайна потребує жорсткої реанімації. Структура, яка показує себе з усіх боків абсолютно неефективною», – сказав він під час засідання уряду в середу, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

За його словами, останній конкурс із приватизації Одеського припортового заводу засвідчив, що ФДМ не здатний ефективно проводити приватизацію й управляти державним майном.

«Так безглуздо, бездарно управляти держмайном - треба ще повчитися», – сказав він.

«Це не повноваження уряду щодо призначення та зміни керівництва і взагалі управління, але я би позвільняв вас сьогодні усіх. Я б позвільняв усіх, хто управляє Фондом держмайна України. Якби це були мої повноваження, всі були б уже звільнені», – заявив прем'єр наголошуючи на провалі конкурсу з приватизації ОПЗ.

У свою чергу, Фонд держмайна, реагуючи на критику, повідомив, що на конкурс з приватизації ОПЗ не надійшло жодної заявки.

«Заяви на участь у конкурсі від потенційних інвесторів не надійшли, хоча зацікавленість у підприємстві виявили близько десяти потенційних покупців. Чотири потенційні покупці, більшість з яких – іноземці, надіслали листи про намір купити акції ОПЗ, підписали угоди про конфіденційність із ФДМ, готували пакет необхідних документів, проте заяви для участі в конкурсі не подали», – повідомила прес-служба фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук