Гройсман виступив за перевірки бізнесу без застосування штрафів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримує контроль за бізнесом без застосування штрафних санкцій. Про це він заявив в рамках форуму щодо економічного розвитку регіонів 23 січня.

«Я підтримую контроль без штрафних санкцій. Моє завдання не отримати штраф. Завдання – отримати безпеку і якість», – сказав прем’єр, якого процитувала «Українська правда».

За словами прем’єра, він підтримує інспекції, однак проти того, щоб «кошмарити» бізнес.

«Ті, хто кошмарить бізнес, для мене є класовими ворогами, я їх просто не розумію. У мене відторгнення від таких людей. Я би різкіше сказав, якби не було камер. Я терпіти не можу таких “ущербних”, які приходять на реальні підприємства, і починають щось чіплятись, виписувати якісь штрафи... Їх просто треба викидати з цих підприємств», – заявив Гройсман.

Також прем’єр прогнозує створення вже в 2017 році служби фінансових розслідувань.

«Заберем повноваження економічного контролю від податкової міліції, яка буде ліквідована, від СБУ, від економічної служби Національної поліції Міністерства внутрішніх справ. Щоб ми створили нормальну систему контрольну в державі», – наголосив він.

Нагадаємо, наприкінці минулого року президент України Петро Порошенко схвалив продовження мораторію на перевірки бізнесу до 2018 року. Однак, це не стосується проведення планових заходів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України в частині перевірки безпечності та якості харчових продуктів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук