Гройсман заявив про необхідність забезпечення зростання ВВП на рівні 4-5% до 2020 року

ЕкономікаРоман Ганкевич, 3 квітня 20171441
Гройсман: Ми повинні побудувати сильну і конкурентоспроможну економіку

Прем'єр Володимир Гройсман заявив про необхідність забезпечення щорічного зростання ВВП на рівні не менше 4-5%. Про це він сказав під час презентації середньострокового плану дій уряду до 2020 року на засіданні Кабміну.

«Ми повинні побудувати сильну і конкурентоспроможну економіку, ми повинні забезпечити щорічне стійке зростання не менше 4-5% ВВП. Що дуже важливо, ми повинні відійти від ресурсно-орієнтованого типу економіки», - зазначив глава уряду.

Також прем'єр-міністр наголосив, що зростанню конкурентноспроможної економіки сприятиме реалізація великих інфраструктурних проектів у кожному з регіонів України.

«Десь це буде дорога, десь це може бути міст, десь це може бути мережа доріг і так далі. Але кожна територія має сьогодні можливості для реалізації стратегічних проектів, які дають можливість нам змінювати і оновлювати нашу країну. Це фактично пооб'єктний план наших дій на 2017 рік, який ми робимо спільно з місцевою владою», - зазначив він.

Нагадаємо, зростання ВВП України наприкінці 2016 року прискорилося до 4,7%. Також повідомлялося, що НБУ очікує в 2019-2020 роках зростання ВВП України на 4-5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук