Гройсман заявив про зростання вартості національного бренду України на 39%

ЕкономікаАндрій Стець, 10 грудня 20166440

Вартість національного бренду України збільшилась на 39%, завдяки чому у цьому році він став третім серед тих брендів країни, які зростали найшвидше. Такий висновок міститься у звіті щодо стану національних брендів, опублікованому міжнародною організацією Brand Finance, написав на своїй сторінці в Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, компанія уже двадцять років веде оцінку вартості комерційних та національних брендів.

«У звіті відзначається, що цього року Україна продемонструвала відносну стабільність і користувалась меншою (негативною) увагою засобів масової інформації, незважаючи на те, що її економіка залишалась вразливою внаслідок подальшого протистояння з Росією», – пише він.

Повідомляється, що показники сили бренду для безпеки виросли на 18,2%, разом з цим відбулось підвищення оцінки якості життя на 11.4%, а також суттєве поліпшення здатності країни зберігати свій найталановитіший кадровий потенціал.

«На мою особисту думку зміни, яких нам поки що вдалось досягти, ще не є достатньо відчутними. Але якщо незалежні експерти вбачають позитивні тенденції - це уже великий плюс. В даному випадку - індекс вартості національного бренду тісно корелює з привабливістю країни для прямих іноземних інвестицій», – написав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, напередодні міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило кредитні рейтинги України на рівні «B-/В» зі стабільним прогнозом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук